Wczytuję dane...

Źródła światła

Światło jakże niezbędne do codziennego życia i funkcjonowania nam wszystkim za dnia dostarczane z zewnątrz przez słońce, ale nie zawsze w biurowcach, korytarzach, sklepach, czy po prostu tam gdzie nie ma dostępu do oświetlenia dziennego potrzebne jest zastosowanie lamp, halogenów, żarówek, opraw liniowych generalnie źródła światła, które sprawi iż pomieszczenie będzie posiadało wystarczającą liczbę luxów, które dostarczane są przez wydzielające lumeny np. żarówki LED występujące z kolei w różnych kształtach: żarówka kulka, żarówka świeczka, żarówka halogenowa; czy też lampy kompaktowe, świetlówki liniowe, lampy sodowe, lampy metahalogenowe, oraz wiele innych.
Źródła światła to nie tylko oświetlenie pomieszczeń w główne źródła światła, ale również w ozdobne dodające poblasku i dekoracji (żarówki filamentowe, żarówki halogenowe, paski LED, paski RGB). Szeroki zakres tej kategorii mieści również oświetlenie ulic, samochodów (24V i 12V) upraw (promienniki podczerwieni, lampy UV, lampy bakteriobójcze).
Należy pamiętać o doborze barwy cieplnej światła wyrażanej w Kelvinach zakres bowiem oznaczać będzie czy kupimy źródło światła o barwie ciepłej, neutralnej czy zimnej - nie wszędzie te barwy pasują więc trzeba podejść z rozwagą do wyboru odpowiedniej żarówki, paska ledowego czy świetlówki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów